info@irangofteman.com 09122725336

ایران گفتمان

ایران گفتمان
 
 

برون سپاری خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات به صورت یکپارچه همواره یکی از دغدغه های اصلی مدیران سازمان ها و شرکت ها بوده است. انتخاب یک تیم حرفه ای که دانش و تجربه کافی درخصوص تولید محتوای باکیفیت و استاندارد داشته باشد و بتواند بر روی بسترهای مناسب و مورد نظر شما به صورت زنده منتشر نماید، بسیار تصمیم دشواری است.
ایران گفتمان توسط مجرب ترین متخصصین در حوزه های تولید محتوای تصویری، صوتی و برپایی استودیوهای اختصاصی، دیجیتال برندینگ و مارکتینگ، برگزاری انواع رویداد، کنفرانس خبری و پوشش رسانه ای، نمایش پخش زنده بر روی بسترهای دیجیتال و مشاوره در حوزه بانک، بورس و بیمه به کلیه سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی خدمات ارائه می نماید.
ایران گفتمان برای همه سازمان ها و شرکت هایی که تصمیم به برگزاری مجمع، جلسات و یا سمینارهای خود به صورت آنلاین و پخش زنده دارند، یک راه حل جامع و حرفه ای دارد.
کافی است یک بار از خدمات یکپارچه و هوشمند تیم ما به همراه کلیه تجهیزات لازم و البته اجرای کامل آن توسط تیم ایران گفتمان استفاده نمایید.


پخش زنده اینترنتی
 
 

اگر قصد ایجاد یک بستر مناسب جهت انتشار محتوای ویدئویی و یا صوتی را دارید، پخش زنده بر روی بستر اینترنت را امتحان کنید. پخش برنامه ها به صورت زنده نشان از تخصص و قدرت علمی و اقتصادی مجموعه شما دارد. ویدئو استریمینگ، پخش زنده اینترنتی و یا لایو بر روی اینترنت را با دانش و تکنولوژی گروه ایران گفتمان تجربه کنید. با استفاده از این خدمات می توانید برای مجموعه خود یک رسانه دیجیتال به شکل زنده (Live) و درخواستی (VOD) داشته باشید تا مخاطبان شما در هر نقطه از دنیا بتوانند با شما و همراهتان باشند.
از مهمترین برنامه هایی که از پخش زنده اینترنتی برای راحتی دسترسی کاربران خود، استفاده می کنند، برگزاری مجامع آنلاین شرکت ها ، جلسات آنلاین، پوشش خبری خبرنگاران و انتشار برنامه های تخصصی علمی و اقتصادی می باشد.
خدمات پخش زنده اینترنتی به صورت کامل و یکپارچه در ایران گفتمان ارائه می گردد.


لایو اینستاگرام
 
 

با توجه به مجاز بودن فعالیت اقتصادی بر روی اینستاگرام، انتشار محتوای ویدئویی در این شبکه اجتماعی پرطرفدار بسیار ارزش آفرین و سودمند است. شما می توانید با کمک گروه ایران گفتمان کسب و کار خود را در اینستاگرام ساماندهی نموده و به صورت زنده اقدام به انتشار محتوای علمی، اقتصادی و یا تبلیغاتی نمایید. ارتباط زنده و مستقیم با فالوورها و پرسش و پاسخ و پاسخدهی به سوالات یا کامنت های آن ها، موجب جذب مشتری و رضایتمندی علاقمندان به کسب و کار، محصولات و خدمات شما می گردد. اینستاگرام را دست کم نگیرید.
کافیست محتوای ویدئویی یا تصاویر خود را برای ما ارسال کنید. گروه ایران گفتمان هیچ محدودیتی برای لایو گذاشتن در اینستاگرام ندارد و لایو اینستاگرام با کامپیوتر، لایو اینستاگرام با لپ تاپ، لایو اینستاگرام با دوربین و حتی ری استریم پخش زنده در لایو اینستاگرام تخصص ماست.


همایش و نمایشگاه مجازی
 
 

ظرفیت شرکت در همایش ها و نمایشگاه های مجازی نامحدود است. شما می توانید با کمترین هزینه یک همایش و نمایشگاه اثربخش در فضای مجازی راه اندازی کنید و از طریق آخرین فناوری های روز دنیا در این حوزه رضایت اسپانسرها، مدعوین و سخنرانان، مشارکت کنندگان و بازدیدکنندگان خود را جلب نمایید.
امکان برگزاری مراسن افتتاحیه، سخنرانی مدعوین به صورت لایو و یا ضبط شده، برگزاری نشست های تخصصی، حضور سخنرانان و مهمانان خارجی از طریق اسکایپ، ارائه مقالات علمی، برگزاری کارگاه های آموزشی و ده ها برنامه دیگر، از امکانات برگزاری همایش و سمینار به صورت آنلاین توسط گروه ایران گفتمان می باشد. همچنین برپایی نمایشگاه به صورت مجازی همراه با حضور بازدیدکنندگان به صورت مجازی و ایجاد ارتباط B2G، B2B و B2C در بین مشارکت کنندگان و حضور اسپانسرها در کلیه فضاهای موجود نیز از دیگر قابلیت های گروه ایران گفتمان می باشد.
با ما تماس بگیرید تا با ایده های نوین در برگزاری انواع رویداد مجازی، مجموعه و کسب و کار شما را متحول نماییم. همیشه پیشرو (Pioneer) باشید