دورکاری

عدم اطلاع مدیران و صاحبان کسب و کار از ابزارهای بسیار قدرتمند و مفید در حوزه دورکاری، موجب گردیده که بهره وری و ایجاد ارزش افزوده به یک رویا تبدیل شود و مجموعه ها به روشهای قدیمی پابرجا باشند. امروزه دیگر نیاز نیست کلیه پرسنل در داخل یک ساختمان مشغول به کار شوند؛ دیگر نیاز نیست همه همکاران یک پروژه از ترافیک سنگین شهر عبور کنند تا به محل کار خود برسند؛ دیگر نیاز نیست برای هر کاری نیروی مستقیم استخدام کنید و می توانید با برون سپاری و نظارت بر نحوه انجام پروژه، هزینه های نیروی انسانی را کاهش دهید؛ دیگر نیاز نیست برای کلیه پرسنل کامپیوترهای پیشرفته و گران قیمت تهیه کنید؛ و بسیار دیگرهای دیگر که بایستی طی جلسه و مشاوره حضوری و بررسی زیرساخت ها و فرآیندهای مجموعه شما طی تدوین استراتژی های دورکاری مناسب و برنامه اجرایی، پیاده سازی شود.

 

برترین ابزارهای دور کاری

TSplus

Parallels Ras

ویژگی های سیستم دورکاری مناسب

یکپارچه وانعطاف پذیر

32075 (1)

یک سیستم دورکاری کارا بایستی بتواند از طریق کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت و موبایل با هر نوع پیکربندی قدیمی یا جدید در دسترس بوده و قابلیت استفاده از طریق تمام سیستم عامل ها مانند لینوکس، ویندوز و یا مکینتاش را داشته باشد.همچنین باید امکان اسکن و پرینت سراسری نیز میسر باشد.

امنیت اطلاعات و شبکه

126472

مهمترین رکن در یک سیستم دورکاری، حفاظت از اطلاعات و فایل های سازمانی در کامپیوتر های خانگی کارمندان می باشد .

سهولت و افزایش کارایی

36922

یک سیستم دورکاری حرفه ای بایستی در بستری امن و ارزان، در حداقل زمان ممکن و به ساده ترین شکل راه اندازی گردیده و استفاده از آن برای کارمندان، بدون آموزش امکان پذیر باشد که این خود موجب کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری سازمان میگردد.

پشتیبانی و تضمین

107785

یک سیستم دورکاری بایستی شامل یک تیم پشتیبانی خبره، گارانتی و ضمانت انجام کار و یا حتی پشتوانه بیمه ای برای جبران خسارات احتمالی باشد.

چابکی و تکنولوژی برتر

121156

یک سیستم دورکاری چابک بایستی بتواند با حداقل پهنای باند اینترنت خانگی، از کلیه نرم افزار های سازمانی و غیر سازمانی، بدون دسترسی مستقیم از طریق اینترنت به سرور شما، استفاده نماید.

نظارت و گزارش گیری

104679

یک سیستم دورکاری بایستی قابلیت نظارت کامل بر فعالیت کارمندان و گزارش گیری میزان ساعت کار، وظایف انجام شده، میزان پهنای باند مصرفی، نرم افزار های اجرا شده و سایر اطلاعات مورد نیاز را توسط گزارش های از پیش تعیین شده، داشته باشد.

مقالات دورکاری