پخش زنده مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت دارویی و بهداشتی لقمان (سهامی عام)

دوازدهم تیر ماه ۱۳۹۹، ساعت ۸:۳۰

شرکت دارویی و بهداشتی لقمان به عنوان یکی از معتبرترین شرکت های دارویی و بهداشتی ایران در زمینه تحقیق، تولید و عرضه انواع اشکال دارویی در گروههای درمانی گوناگون، با چشم انداز توسعه پایدار، بهبود مستمر به منظور تولید محصولاتی با بهترین کیفیت را در جهت ارتقای سلامت عمومی جامعه سر منشاء تمامی فرآیندهای خود قرارداده است. ما با داشتن تجارب و سوابق طولانی در صنعت دارویی ایران، تلاش نموده ایم روند کلیه فعالیتها در جهت رشد و تعالی فرهنگ سازمانی و اعتبار شرکت و کارکنان آن باشد و در این راستا همواره خود را متعهد به استقرار و رعایت ملزومات اساس آخرین ویرایش استانداردهایISO9001 & ISO10002 & ISO14001 & OHSAS18001 ISO17025 ISO10015 & & ISO10013 در زمینه های مدیریت کیفیت، ایمنی، بهداشت، زیست محیطی و استاندارد صنعت داروسازی CGMP و GLP میدانیم.

ایران گفتمان

برون سپاری خدمات مبتنی بر فناوری اطلاعات به صورت یکپارچه همواره یکی از دغدغه های اصلی مدیران سازمان ها و شرکت ها بوده است. انتخاب یک تیم حرفه ای که دانش و تجربه کافی درخصوص تولید محتوای باکیفیت و استاندارد داشته باشد و بتواند بر روی بسترهای مناسب و مورد نظر شما به صورت زنده منتشر نماید، بسیار تصمیم دشواری است.
ایران گفتمان توسط مجرب ترین متخصصین در حوزه های تولید محتوای تصویری، صوتی و برپایی استودیوهای اختصاصی، دیجیتال برندینگ و مارکتینگ، برگزاری انواع رویداد، کنفرانس خبری و پوشش رسانه ای، نمایش پخش زنده بر روی بسترهای دیجیتال و مشاوران حوزه بانک، بورس و بیمه به کلیه سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی خدمات ارائه می نماید.
ایران گفتمان برای همه سازمان ها و شرکت هایی که تصمیم به برگزاری مجمع، جلسات و یا سمینارهای خود به صورت آنلاین و پخش زنده دارند، یک راه حل جامع و حرفه ای دارد.
کافی است یک بار از خدمات یکپارچه و هوشمند تیم ما به همراه کلیه تجهیزات لازم و البته اجرای کامل آن توسط تیم ایران گفتمان استفاده نمایید.