info@irangofteman.com 09122725336
۱۴۰۰/۰۸/۲۲ ۱۰:۴۵:۵۵ - توسط مدیر سایت

آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی و فوق العاده صاحبان سهام شرکت صنایع شیمیایی سینا (سهامی عام)

به گزارش خبر روابط عمومی گروه ایران گفتمان، جلسه مجمع عمومی عادی  و فوق العاده شرکت صنایع شیمیایی سینا (سهامی عام) راس ساعت 15 روز چهار شنبه مورخ 1400/08/05 در استان تهران، شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر- بالاتر از جام جم - نرسیده به چهار راه پاک وی -مجموعه فرهنگی و ورزشی تلاش جهت تغییر محل قانونی شرکت برگزار می گردد.

در سال 1985 گروهی از مهندسان ایرانی قصد داشتند یک کارخانه 100 MTPD Formalin را شبیه سازی و مهندسی معکوس کنند. آنها شروع به مطالعه تجهیزات ، ماشین آلات و کارهای عمرانی کردند. در همان زمان استانداردهای مهندسی در یک بخش مستند متمرکز تدوین شد. نمودار مهندسی ، لوله کشی و ابزار دقیق مخازن ذخیره سازی ، مخازن ، سیستم تصفیه آب دیگ بخار و آب فرآوری با هدایت الکتریکی کمتر از یک میکرو سیمن ، طرح نقشه ، ایزومتریک و همچنین سیستم اطفا حریق طراحی شده است. ساخت و تهیه ماشین آلات دوار و همچنین کارهای عمرانی انجام شد. کار نصب ، نصب و راه اندازی آغاز شد.

وضعیت فعلی شرکت : خدا را شکر که اکنون SINA توانایی طراحی ، ساخت و راه اندازی 100 گیاه TPD Formalin را بهمراه سایر گیاهان مشتقات در هر مکان داخل یا خارج از ایران دارد.

کارخانه اصلی:
SCIC (PJS) در منطقه نفت خیز و نفت خیز ، در جنوب شرقی ایران واقع شده است. این کارخانه 15 کیلومتر با شرکت پتروشیمی شیراز فاصله دارد (www.spc-ir.com) ، بنابراین مواد اولیه متانول ، اوره و آمونیاک آزادانه در دسترس هستند. این گیاه با 7 هکتار مزارع سبز احاطه شده است. حمل و نقل زمینی و همچنین در مسیر راه های عملیاتی راه آهن به بزرگترین بندر دریایی بندرعباس ما فرصتی منحصر به فرد برای SCIC برای بهبود و توسعه بازار صادرات بین المللی خود ایجاد کرده است.

گیاهان خواهر:
یکی از کارخانه ها در مرکز کشور واقع شده و دیگری در نزدیکی شهر پایتخت ، تهران واقع شده است.

بالاتر از دو کارخانه با داشتن فناوری های نوآورانه عالی ، فرصتی خارق العاده برای SCIC (PJS) در بازار ، تأمین ، خدمات رسانی و مشاوره با مشتریان داخلی و بین المللی خود به روشی مناسب و قابل قبول ایجاد کرده است. این شرکت سیستم مدیریت کیفیت ، محیط ، بهداشت و ایمنی را بر اساس ISO 9001: 2000 ، ISO 14001: 2004 و OHSAS 18001: 2004 توسعه ، پیاده سازی و یکپارچه کرده است.

دستور جلسه مجمع:
  • انتخاب حسابرس و بازرس قانونی اصلی و علی البدل برای سال مالی 1400 و تعیین حق الزحمه مربوطه
  • سایر مواردی که در حدود اختیارات مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده باشد
  • افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی های ثابت (اصلاح ماده 5 اساسنامه)
  • سایر مواردی که در حدود اختیارات مجمع عمومی فوق العاده باشد
همچنین با توجه به پروتکل‌های ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا، مجمع شرکت با حضور حداقلی شخص حقیقی یا حقوقی برگزار شد و اکثریت سهامداران برای رعایت دقیق موازین بهداشتی، نسبت به مشاهده برخط (آنلاین) جلسه از طریق لینک https://gozareshkhabar.ir/ig/login/95 در تاریخ مذکور اقدام نمودند.

شایان ذکر است پخش زنده مجمع فوق توسط گروه چند تخصصی ایران گفتمان برگزار می گردد.